تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
آذر نیوز

آذر نیوز
 
خبری

 

 
تفاوت عمده این دستگاه این است که به یک سیستم گرم کن نیز مجهز میشود. در جریان راه اندازی یک سیستم مه پاش دیسکی غالبا چندان حساسیتی به نصب فیلترهای قدرتمند احساس نمی شود. معمولاً از 100 یا 150 دیسکی یا فیلترهای نمدی برای این منظور استفاده می شود. در سیستم مه پاش مرغداری از انواع نازلی مجبور به نصب فیلترهای قدرتمندی هستیم تا بتوانیم هر گونه ذرات جامد و یا گیاهان آبزی مانند جلبک ها را از حجم آب گرفته مانع از انسداد زود هنگام نازل ها بشویم. هر گونه عقب افتادن دوره رشد مرغ ها در وزن ایده آل باعث تاخیر در دوره های جوجه ریزی بعدی خواهد شد. البته در نصب اکثر سیستم های مدرن امروزی ایده نصب کمپرسور یدکی پیش بینی خواهد شد. لکن در سیستم های مدرن امروزی تمهیداتی پیش بینی شده است که در صورت وجود نشتی آب از لوله های انتقال در سیستم مهپاش مرغداری نازلی کل سیستم متوقف شود. این نوع آبپاش دارای یک صفحه ی فیلتر است که به راحتی و بدون استفاده از دفترچه امکان نصب را ایجاد می کند. استفاده از دستگاه مه پاش صنعتی نیازی ساده است که قصد تامین سطح رطوبت کافی برای سرعت بخشیدن به دوره رشد مرغ ها را دارد.
 
در یک محیط خشک که فاقد سطح رطوبت کافی است، بدن مرغ شروع به عکس العمل هایی برای سازگار کردن دارد. البته پمپ کارواش صنعتی در انواع مختلفی وجود دارد و شما باید بر اساس کاربردهای آنها و همچنین عملکرد های مختلفی که در گذشته از خودشان نشان دادهاند بهترین آنها را برای مجموعه خودتان انتخاب کنید. خرید کارواش صنعتی 200 بار ایتالیایی اینتر پمپ در مجموعه بی واسط معمولا به قیمت عمده و کارخانه با ارزانترین نرخ صورت می گیرد. با تمام شدن زمان تعیین شده توسط کاربر جریان الکتریسیته قطع شده، اینبار دیافراگم به صورت معکوس عمل کرده شیر برقی را میبندد و جریان آب قطع میشود. زمان و فشار موردنیاز هم معمولا با توجه به اولین آبیاری تعیین میشود . ما چندین اینچ اضافی به طول هر قطعه از میکرو تیوب اضافه کردیم بنابراین به اندازه کافی شل خواهد بود و اگر بخواهیم فضای گلدانها را کمی به اطراف جابجا کنیم (که این کار را انجام دادهایم و بسیار خوب هم کار میکند) . یک ورودی دارد که به ورودی آب وصل میشود و یک خروجی هم دارد که مستقیما به سمت گلدانها میرود .
 
 
پیامد این کار کاهش دمای هوای محیطی است که مه پاش در آن عمل می کند. البته حضور این فیلترها دلیل بر پاکیزه شدن آب و در نهایت تولید یک مه عاری از هر گونه آلودگی است. لذا دیگر نیازی نیست تا برای هر اقدام تعمیراتی و یا انجام یک بازدید ساده وارد محیط سالن مرغداری شده، تعادل زیستی مرغ ها را آشفته سازیم. این مکانیزم به طور خودکار کارواش PLU را به یک کامپیوتر اصلی یا کنترل کننده تونل وارد می کند. به طور مثال در یک باغچه انواع گل ها، درختان مختلف و چمن داشته باشید. لذا شرایط راه اندازی تا اجرا و نگهداری از سیستم مه پاش مرغداری نازلی بسیار ساده تر و سریعتر از انواع دیسکی می باشد. افزودن ایستگاه جدید به سیستم به راحتی و سریع انجام می گیرد، نیاز کمتر به حفر گودال است و کنترل و دیده بانی سنسور های دوردست توسط این دو رشته سیم ممکن می سازد. یکی از نیازها و شاید اهداف کلیدی در سالن های مرغداری رسیدن به مرغ های گوشتی در حداکثر وزن با صرف حداقل زمان ممکن می باشد. منطقی ترین و ایده آل ترین حالت تولید زمانی است که بتوانیم در انتهای فرایند جوجه ریزی با فاصله زمانی تقریباً ۴۵ روزه به مرغ های گوشتی در وزن مناسبی برسیم. 
 
به این ترتیب در حضور فیلتر مناسب این اطمینان وجود دارد که تمام سیستم مه پاش مرغداری نازلی برای مدت زمانی طولانی عاری از عیب و انسداد کار کند. اتفاقی که در حین کار با سیستم مه پاش مرغداریاز نوع نازلی کمتر اتفاق می افتد. ویژگی تایمرهای هوشمند آبیاری ویستو این میباشد که در هر لحضه از زمان و در هرکجا که باشید با گوشی خود آبیاری خود را شروع کنید و در هر مانی که خاستید آن را خاموش و کنترل نمایید همچنین اگر وسیله برقی را به آن متصل کرده باشید آن را روشن نمایید. هر گونه اختلال در عملکرد کمپرسور تمام ماهیت کاری سیستم مهپاش مرغداری را به خطر می اندازد. همچنین تابلو کنترل سیستم مه پاش باعث کنترل هوشمند با تایمر می شود. سیستم هوشمند در تایمر این تشخیص را می دهد که چه زمانی نیاز به آبیاری است و معمولا برای آبیاری در سطح گسترده کاربرد دارد. تقریبا تمام تاسیسات درگیر با سیستم در خارج از سالن حضور دارند. زیرگلدانی ها علاوه بر آن که کمک می کنند تا آب مورد نیاز گیاه حفظ شود، از خارج شدن خاک گلدان نیز در زمان آبیاری جلوگیری می کنند. چرا که معمولا رفت و آمد مشکل است.


برچسب ها : ,
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 توسط آذر نیوز
درباره وبلاگ


Blog Skin